Organic - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
