Organic - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
