Organic - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Roles
pl: Role

en: Role ID
pl: ID roli

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Language code
pl: Kod języka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Membership state
pl: Stan członkostwa

en: Language Code
pl: Kod Języka
