Organic - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Node ID
ro: ID Nod

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Group ID
ro: ID-ul grupului

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Created date
ro: Data creării

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Field settings
ro: Opțiuni câmp

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
