Organic - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Roles
sl: Vloge

en: Field name
sl: Ime polja

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Field settings
sl: Nastavitve polja
