Organic - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Roles
sq: Rolet

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Field settings
sq: Rregullimet e fushës
