Organic - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: User ID
sr: ID корисника

en: Roles
sr: Улоге

en: Field name
sr: Назив поља

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
