Organic - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Roles
sv: Roller

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Group ID
sv: Grupp-ID

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Language code
sv: Språkkod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Field settings
sv: Inställningar för fält

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Membership state
sv: Medlemskapsstatus

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket

en: Language Code
sv: Språkkod
