Organic - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
