Organic - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
