Organic - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Group ID
kn: ಸಮೂಹದ ಐಡಿ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
