Organic - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
