Organic Groups Site Manager (2.0.0) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Mál

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Reset
is: Tómstilla

en: Menu
is: Valmynd

en: Updated
is: Dagført

en: Add term
is: Stovna orð

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Filter
is: Filtur

en: Vocabulary name
is: Navn á orðasavni

en: List terms
is: Lista upp orð

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: No vocabularies available.
is: Eingi orðasøvn tøk.

en: You do not have any administrative items.
is: Tú hevur ikki nakrar fyrisitingarligar liðir.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
is: Tómstilla orðasavnið %name í bókstavarað.

en: Use the administration toolbar
is: Nýt fyrisitingarbjálkan
