Organic Groups Site Manager (2.0.0) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Menu
gl: Menú

en: Updated
gl: Actualizado

en: Add term
gl: Engadir termo

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page
gl: Páxina

en: Site
gl: Sitio

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Members
gl: Membros

en: Administer content
gl: Administrar o contido

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: author
gl: autor

en: List terms
gl: Lista de termos

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Add terms
gl: Engadir termos

en: No vocabularies available.
gl: Non hai vocabularios dispoñibles.

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: You do not have any administrative items.
gl: Non tes ningún elemento de administración.

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
gl: Restaurar o vocabulario %name á orde alfabética.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Structure
gl: Estrutura

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Edit menu link
gl: Editar enlace de menú

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Use the administration toolbar
gl: Usar a barra de ferramentas de administración

en: View the administration theme
gl: Ver o tema de administración
