Organic Groups Site Manager (2.0.0) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್

en: Site Configuration
kn: ತಾಣ ಸಂರಚನೆ
