Organic Groups Site Manager (2.0.0) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: Content type
lv: Satura veids

en: All
lv: Visi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page
lv: Lapa

en: Site
lv: Vietne

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Administer content
lv: Administrēt saturu

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: author
lv: autors

en: List terms
lv: Terminu saraksts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Add terms
lv: Pievienot terminus

en: No vocabularies available.
lv: Nav vārdnīcu.

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: You do not have any administrative items.
lv: Jums nav nekādu administratīvu vienumu.

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Structure
lv: Uzbūve

en: All content
lv: Viss saturs

en: Edit menu link
lv: Labot izvēlnes saiti

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Use the administration toolbar
lv: Izmantot administrēšanas rīkjoslu

en: View the administration theme
lv: Aplūkot administrēšanas tēmu

en: Add menu link
lv: Pievienot izvēlnes saiti

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
lv: Nav pieejams neviens termins. <a href=":link">Pievienot terminu</a>.
