Organic Groups Site Manager (2.0.0) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Menu
te: మెనూ

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Structure
te: నిర్మాణం
