Organic Groups Site Manager (2.0.0) - en to uk translation catalogue (58 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Reset
uk: Скинути

en: Menu
uk: Меню

en: Updated
uk: Оновлено

en: Add term
uk: Додати термін

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: All
uk: Все

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Page
uk: Сторінка

en: Site
uk: Сайт

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Desc
uk: Спад

en: Members
uk: Учасники

en: Administer content
uk: Адміністрування матеріалів

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: author
uk: автор

en: List terms
uk: Перелік термінів

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Add terms
uk: Додати терміни

en: No vocabularies available.
uk: Словники відсутні.

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Edit Site
uk: Редагувати сайт

en: You do not have any administrative items.
uk: Ви не маєте жодних адміністративних елементів.

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Platform
uk: Платформа

en: Menu cache cleared.
uk: Кеш меню очищено

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
uk: Скинути словник %name до сортування за абеткою.

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Site content
uk: Вміст сайту

en: Structure
uk: Структура

en: Site Configuration
uk: Параметри сайту

en: All content
uk: Всі матеріали

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Edit menu link
uk: Редагувати посилання меню

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Use the administration toolbar
uk: Використання адміністративної панелі інструментів

en: View the administration theme
uk: Перегляд адміністративної теми

en: Groups audience
uk: Аудиторія груп

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Add menu link
uk: Додати посилання меню

en: Return to site content
uk: Повернутися до вмісту сайту

en: This is only used when the site is configured to use a separate administration theme on the Appearance page.
uk: Використовується лише, коли на сторінці "Вигляд" сайт налаштований на використання окремої адміністративної теми.

en: The alias needs to start with a slash.
uk: Синонім має починатися з похилої риски.

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
uk: Терміни відсутні. <a href=":link">Додати термін</a>.

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними
