Organic Groups Site Manager (2.0.0) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Menu
ur: مینیو

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
