Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (82 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Comments
az: Şərhlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Open
az: Aç

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Site
az: Sayt

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Desc
az: azaldın

en: Administer content
az: Məzmunu idarə edin

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Hidden
az: Gizli

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: author
az: müəllif

en: Log out
az: Çıxış

en: List terms
az: Terminlərin siyahısı

en: Theme settings
az: Mövzu parametrləri

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Comment settings
az: Şərh parametrləri

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Add terms
az: Termin əlavə edin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: No vocabularies available.
az: Lüğət yoxdur.

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: You do not have any administrative items.
az: Sizin heç bir inzibati elementiniz yoxdur.

en: Add link
az: Link əlavə edin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
az: Lüğət %name əlifba sırasına sıfırlayın.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Structure
az: Struktur

en: All content
az: Bütün kontent

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Edit own comments
az: Öz şərhlərini redaktə edin

en: Edit menu link
az: Menyu linkini redaktə edin
