Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Administer
br: Merour

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Log out
br: Digevreañ
