Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
