Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (63 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Menu
ne: मेनु

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Administer content
ne: व्यवस्थापकको सामग्री

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hidden
ne: लुकेको

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Log out
ne: लगआउट

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Platform
ne: प्लेटफर्म

en: « First
ne: « पहिलो

en: Structure
ne: संरचना
