Organic Groups Site Manager (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (124 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Administer
pl: Administruj

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Comments
pl: Komentarze

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zapisz

en: Open
pl: Otwarte

en: remove
pl: usuń

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Add term
pl: Dodaj termin

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Site
pl: Witryna

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Vocabulary name
pl: Nazwa słownika

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: Administer content
pl: Administrowanie zawartością

en: Start
pl: Początek

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Clone
pl: Klonuj

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Profile
pl: Profil

en: The field %field is required.
pl: Wypełnienie pola %field jest wymagane.

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Create account
pl: Stwórz konto

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: author
pl: autor

en: Log out
pl: Wyloguj

en: List terms
pl: Wyświetl terminy

en: Manage features
pl: Zarządzanie funkcjonalnościami

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Comment settings
pl: Ustawienia komentarzy

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Add members
pl: Dodaj członków

en: Add terms
pl: Dodaj terminy

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: User profile
pl: Profil użytkownika

en: Site Content
pl: Zawartość strony

en: Toggle display
pl: Wyświetlaj

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: No vocabularies available.
pl: Brak słowników.

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Enable or disable the display of certain page elements.
pl: Włącz lub wyłącz pokazywanie wybranych elementów strony.

en: My content
pl: Moje treści

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: You do not have any administrative items.
pl: Żadne zadania administracyjne nie są dostępne.

en: Add link
pl: Dodaj odnośnik

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: Platform
pl: Platforma

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Menu cache cleared.
pl: Pamięć podręczna menu została wyczyszczona.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
pl: Przywrócono alfabetyczną kolejność terminów słownika %name.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Site content
pl: Zawartość strony

en: Structure
pl: Struktura

en: Site Configuration
pl: Konfiguracja strony

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Set on node form
pl: Ustaw na formularzu węzła

en: Set this context on node forms
pl: Ustaw ten kontekst na formularzach węzłów

en: Edit own comments
pl: Edycja własnych komentarzy

en: Edit menu link
pl: Edytuj odnośnik w menu

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Screenshot for !theme theme
pl: Podgląd dla skórki !theme

en: Settings for !theme theme
pl: Ustawienia skórki !theme

en: default theme
pl: domyślna skórka

en: The %theme theme was not found.
pl: Skórka %theme nie została znaleziona.

en: %theme is now the default theme.
pl: Skórka %theme jest teraz skórką domyślną.

en: Set default theme
pl: Ustaw domyślną skórkę

en: Use the administration toolbar
pl: Używaj paska administracyjnego

en: View the administration theme
pl: Podgląd skórki administracyjnej

en: Groups audience
pl: Audytorium grup

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Add menu link
pl: Dodaj odnośnik menu

en: Return to site content
pl: Powrót do treści witryny

en: This is only used when the site is configured to use a separate administration theme on the Appearance page.
pl: Używane tylko wtedy gdy witryna jest skonfigurowana do korzystania z odrębnej skórki administracyjnej na stronie Wygląd.

en: The alias needs to start with a slash.
pl: Alias musi zaczynać się od ukośnika.

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
pl: Brak dostępnych terminów. <a href=":link">Dodaj termin</a>.

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią
