OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: more
ar: المزيد

en: Custom
ar: مخصّص

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Ascending
ar: تصاعديًا

en: Descending
ar: تنازليًا

en: Close
ar: إغلاق

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: and
ar: و
