OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: more
az: daha çox

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Sort order
az: Sırala

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: and
az: və
