OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: more
be: болей

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: and
be: і
