OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: more
bg: още

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: and
bg: и
