OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: and
bo: དང་
