OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: more
ca: més

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Close
ca: Tanca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: and
ca: i
