OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: more
cy: mwy

en: Custom
cy: Addasu

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Close
cy: Yn agos

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: and
cy: ac
