OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: more
da: mere

en: Custom
da: Tilpasset

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Close
da: Luk

en: Sort by
da: Sortér efter

en: and
da: og
