OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: more
de: mehr

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Sort order
de: Sortierreihenfolge

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Close
de: Schließen

en: Sort by
de: Sortierung

en: and
de: und

en: Like
de: Gefällt mir

en: Unlike
de: Nicht mehr toll finden
