OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: more
eo: pli

en: Custom
eo: Propra

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: and
eo: kaj
