OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: more
fr: plus

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Sort order
fr: Ordre de tri

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Close
fr: Fermer

en: Sort by
fr: Trier par

en: and
fr: et

en: Like
fr: J'aime

en: Likes
fr: "J'aime"
