OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: Username
gd: Ainm-cleachdaiche

en: more
gd: barrachd

en: Custom
gd: Gnàthaichte

en: Sort order
gd: Òrdugh seòrsachaidh

en: Ascending
gd: A' dìreadh

en: Descending
gd: A' teàrnadh

en: Close
gd: Dùin

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
