OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: more
gu: વધુ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Close
gu: બંધ

en: and
gu: અને
