OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: more
he: עוד

en: Custom
he: מותאם

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: and
he: וגם
