OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: more
hu: tovább

en: Custom
hu: Egyéni

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Close
hu: Bezár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: and
hu: és

en: Like
hu: Tetszik
