OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: more
id: selengkapnya

en: Custom
id: Tersuai

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Close
id: Tutup

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: and
id: dan
