OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: more
is: meira

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Sort order
is: Röðun

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Close
is: Loka

en: Sort by
is: Raða eftir

en: and
is: og
