OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: more
it: altro

en: Custom
it: Personalizzato

en: Sort order
it: Ordinamento

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Close
it: Chiudi

en: Sort by
it: Ordina per

en: and
it: e
