OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: more
ja: 続き

en: Custom
ja: カスタム

en: Sort order
ja: 並び順

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Close
ja: 閉じる

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: and
ja: かつ
