OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Close
km: បិទ

en: and
km: និង
