OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: more
lt: daugiau

en: Custom
lt: Savitas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: and
lt: ir
