OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: more
no: mer

en: Custom
no: Tilpasset

en: Sort order
no: Sorteringsrekkefølge

en: Ascending
no: Stigende

en: Descending
no: Synkende

en: Close
no: Lukk

en: Sort by
no: Sortér etter

en: and
no: og
