OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: more
ne: धेरै

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: and
ne: र
