OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: more
pl: więcej

en: Custom
pl: Własne

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: and
pl: i

en: Like
pl: Lubię to
