OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: more
ps: نور

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: and
ps: او
