OGCB Likes (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: more
ru: ещё

en: Custom
ru: Собственная

en: Sort order
ru: Порядок сортировки

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Close
ru: Закрыть

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: and
ru: и

en: Like
ru: Нравится
